Zapraszamy do zapoznania się z ofertą weekendowych spotkań w naszej placówce.

Dlaczego warto spędzić z nami sobotnie przedpołudnie? Ponieważ jesteśmy przekonani, że dostarczymy dzieciom niezapomnianych wrażeń, bo podczas naszych warsztatów każdy znajdzie coś dla siebie – miłośnik przyrody wybierze badawczo-przyrodnicze doświadczenia, smakosz kuchni zdobędzie nowe umiejętności kulinarne na zajęciach z gotowania, a entuzjasta sztuki obejrzy wspaniały spektakl i przez chwilę będzie mógł poczuć się aktorem.

Jako placówka edukacyjna z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi dysponujemy nie tylko bardzo dobrym zapleczem lokalowo–dydaktycznym ale także gronem młodych, entuzjastycznych i pełnych pasji instruktorów.

Nasi nauczyciele posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy edukacyjnej, kierunkowe wykształcenie pedagogiczne, ukończone liczne kursy z zakresu animacji, teatru, kreatywnej zabawy. Doskonale znają możliwości, potrzeby i zainteresowania dzieci.

Liczne sukcesy w organizacji warsztatów, uroczystości, udział w konkursach i pokazach pomogły naszej kadrze przygotować zajęcia, które nie tylko bawią ale uczą i odkrywają talenty.

Wszystkich zainteresowanych ofertą weekendowych warsztatów, spotkań prosimy o zgłoszenia drogą telefoniczną lub e-mailową.